Ne sigurojmë makina për biskota

Për shumë fabrika të biskotave dhe fabrikave të snack-eve në të gjithë botën

Linja e patateve të pjekura

Mëso më shumë

Linja shumëfunksionale

Mëso më shumë

Cookie Line

Mëso më shumë

Makineri ushqimore Dingson

DSM është një prodhues i linjës së prodhimit të biskotave i themeluar në 2000. Ajo u themelua nga një grup inxhinierësh që punuan për ndërmarrjen shtetërore dhe me përvojë 20 zhvillimi i viteve të rëndësisë së tij në rritje në industrinë e makinerive të biskotave.

RRETH NESH

Makineria e ushqimit DINGSON

Dingson Food Machinery është një kompani prodhuese e biskotave që ndodhet në Zhongshan, Guangdong, Kina. Ai kushtoi në zgjidhjen me çelësa kryesore të pajisjeve të përpunimit të biskotave, që përfshin mikserin e përbërësve, sistemi i ushqimit të brumit automatik, seksioni i formimit të biskotave, furrë pjekjeje, dhe pas sistemit të ftohjes dhe rregullimit të furrës. Filozofia e dizajnit të produktit të kompanisë është përqendruar në automatizimin, dixhitalizimi dhe inteligjentizimi.

E mëparshme
Tjetra

Pajisje të përparuara

Pajisjet e DSM kanë kombinuar një seri të teknologjisë superiore që lejojnë që ajo të jetë e jashtëzakonshme midis kompanive të shumta të prodhimit të pajisjeve në Kinë.

Tregu i Prodhimit

Klientët tanë janë përqendruar kryesisht në Azi, Lindja e Mesme,
Shtetet e Bashkuara, Evropa dhe Afrika

Le ta bëjmë jetën të mrekullueshme me biskota. Na kontaktoni tani !

Lidheni

Na jep një britmë
Merrni azhurnimet me email Regjistrohu
HULUMTIMI TANI